Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama
Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için çeşitli stratejiler geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik detaylı analizlerin ve stratejilerin sizleri en iyi yere getireceğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı
Pusula BT, sizlere arama motorlarında yükselmenin yollarını sunuyor. Arama motorlarında üst sıralara yükselebilmek ve internet dünyasında kendinizi hedef kitlenize daha iyi gösterebilmek için web uygulamalarımızla birlikte sizlere uzun vadeli ve kalıcı SEO hizmetleri ile danışmanlığı sunuyoruz. Arama motoru algoritmalarını devamlı olarak takip eden profesyonel kadromuz ve uzman ekibimiz sayesinde gelişmelerden asla geri kalmıyorsunuz.

UI & UX Optimizasyonu
Çalışmalarınıza en uygun ve hedef kitlenize yönelik şekilde tasarımlar sunarak markanıza değer katmanıza yardımcı oluyoruz. Pusula BT dijital pazarlama ekibimiz, tasarım ekipleri ile koordine bir şekilde hareket ederek kullanıcı odaklı UI & UX optimizasyonları geliştirmektedir.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması / Reklamları)
Arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyarak hedef kitlenize yönelik ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam giderlerinizi minimum seviyede tutuyoruz. Bu süreç içerisinde rakiplerinizin de detaylı analizlerini çıkartıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu
Dijital dünyada yalnızca ziyaretçi sayılarınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak hareket etmiyoruz. Ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağladığı katkıyı dengeleyerek bir uyum yaratıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı
Sosyal medya reklamları; uygun bütçeleri, yüksek dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına farklı ve nokta atışı çözümler sunuyor. 

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya hesaplarınız; alanında uzman olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafından yönetilmelidir. Sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturarak bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve mesajları doğru şekilde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.

İçerik Pazarlaması
Reklam çalışması yaparken, eğer doğru hedef kitlenize doğru reklamı iletemezseniz yapmış olduğunuz çalışmalarınızın boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır. Pusula BT olarak bizler bu durumun bilincinde hareket ederek doğru yerde ve doğru zamanda etkin çalışmalarımızı sunarak kapsamlı içerikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyoruz.

Medya Planlama ve Satın Alma
Dijital ortamlardaki pazarlama stratejilerinin uygulama aşamasına geçişi esnasında en önemli durum medya planlamadır. İnternet üzerinde yapacağınız pazarlama yatırımlarının kaynak planlamalarının uygun şekilde ayarlanması, sınırlı şekildeki kaynaklarınızın en etkin şekilde değerlendirilmesi için ilk kuraldır. Pusula BT, bu alandaki tecrübesi ve deneyimleri ile şirketiniz için gerekli medya planını oluşturuyor ve satın almasını gerçekleştiriyor.

Programatik Satın Alma & RTB
Son zamanlarda sıkça duyduğunuz ve oldukça popüler olan "programatik satın alma (programmatic buying)", daha önce belirlenmiş belirli kural veya kurallar/kriterler zincirinde reklam alımlarının ve medya enventarinin optimizasyonunun yapılması işlemine verilen isimdir. Alanında isim yapmış ekibimiz RTB kurguları, satın almaları ve optimizasyonu konusunda firmanızın reklam giderlerini düşürür, zamanında ve doğru kişiye reklam yapmanıza olanak verir.

Online İtibar Yönetimi
Google veya herhangi bir arama motorunda isminiz, markanız veya ürününüz hakkında karşınıza görmek istemediğiniz rahatsız edici içeriklerle mi karşılıyorsunuz? Cevabınız "Evet" ise, itibar yönetimi konusunda 15 senelik tecrübeye sahip ekibimizle arama sonuçlarını iyileştirip, yüzünüzü güldürelim.

Web Analiz Danışmanlığı
Pusula BT; Google Analytics, Omniture ve Pusula BT  Anaytics danışmanlık hizmeti vererek internet sitenizi profesyonel ellerle analiz ediyor, raporluyor ve websitenizden daha yüksek bir dönüşüme sahip olmanız adına gerekli aksiyonları almanız için firmanızı yönlendiriyor.