Tasarım

Pusula BT olarak başarılı projelerin kullanıcılar tarafından da başarılı bulunmasının önemli olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz.

Uzman ve profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte projelerinizi detaylı şekilde analiz ederek kullanabileceğiniz en uygun uygulamaları hiçbir platforma bağlı kalmaksızın sizlere sunuyoruz. Kullanıcıların en kısa sürede hizmetlerinize ulaşabilmesi için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulama Tasarımı
Mobil cihazların kullanım oranları günümüzde masaüstü bilgisayarların kullanım oranları geçmeye başlamıştır. Bu sebeple iyi tasarlanmış bir mobil uygulamaya sahip olmanızın oldukça önemlidir. Pusula BT firması olarak sizlere kullanıcı dostu arayüze sahip ve kolay kullanılabilen mobil uygulamalar tasarlıyoruz.

Web Uygulama Tasarımı
Mobil uygulamalar dışında kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun websitelerine mobil cihazlar üzerinden erişmesinden dolayı da web projelerinizin için kullanıcıların rahat erişebileceği tasarımlar yaratıyoruz.

Wireframe Tasarımı
Tasarlamış olduğunuz başarılı ürünlerin ana özellikleri ile birlikte işlevselliklerini de ön plana çıkarmak için Wireframe tasarlamaya ihtiyacınız olmaktadır.

Geliştirme
Görsel tasarımların geliştirilmesi, kullanıcıların aklında yer edecek hizmetlere imza atabilmeniz için kritik bir öneme sahiptir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en üst düzey kalitede projelerinizi özenle tasarlayarak uygun hale getiriyoruz.