Teknoloji

Pusula BT olarak teknolojiyi sadece kullanmakla hiçbir zaman yetinmedik. Her zaman en iyi çözümlerin peşinde koştuk ve teknolojiyi müşterilerimiz için ulaşılabilir ve kullanışlı bir biçimde sunmayı hedefledik. Pusula BT olarak her zaman güncel kalmayı ve gelişmeleri takip etmeyi bir zorunluluk olarak gördük. 

SHAREPOINT DANIŞMANLIĞI
Microsoft Sharepoint dünyası ile yapılabilecek her türlü uygulama, intranet ve extranet çözümlerini biliyoruz ve bu teknolojiyi sizler için değerli kılmayı istiyoruz.

SITECORE DANIŞMANLIĞI
Son yılların en önemli içerik yönetim sistemi (CMS) olan Sitecore aynı zamanda Gartner’da en iyi web içerik yönetim sistemi olarak açıklanmıştır. Bu teknolojiyi Türkiye’de en iyi kullanan ve bu know-how’a advanced derecede sahip olan Pusula BT olarak müşterilerimize bu deneyimi en iyi şekilde sunmayı hedefliyoruz.

.NET FRAMEWORK DANIŞMANLIĞI
.NET Framework dünyasının sadece web (ASP.NET) teknolojilerinden oluşmadığının farkındayız. Silverlight, WPF, WCF, WF, Web Api, ADO.NET, Windows Forms, Windows Service, SignalR gibi bir çok .NET Framework ailesini oluşturan teknolojileri müşterilerimizin ihtiyaçlarını çözmek ve onlara değer katmak için uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

DESIGN-PATTERNS & PRINCIPLES
Design Patterns, yazılım geliştirme sürecinde sıkça karşılaşılan birbirine benzer sorunları çözmek için geliştirilmiş ve işlerliği dünya çapında kanıtlanmış genel çözüm önerileridir. Yazılım geliştirilmesinde temel ve altyapı geliştirmesi oldukça önem taşımaktadır. Pusula BT olarak bu bilinç ile hareket ederek Design Patterns konusuna oldukça önem vermekteyiz.

MS-SQL VERİTABANI YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI
Geliştirilen herhangi bir yazılımın en önemli görevi kullanıcıdan belli verileri almak, bunları yorumlamak, saklamak ve tekrar kullanıcıya anlamlı bir şekilde sunmaktır. Bu yüzden veritabanı üzerinde verinin saklanma yöntemi, yazılımın kullanıdığı veri yapısı, geliştirilen ürünün amacına uygun, güncellenebilir olmasında önemli bir rol oynar. Pusula BT olarak veritabanı konusundaki tecrübelerimizi ve bilgimizi müşterilerimiz için en doğru çözümleri geliştirmek için kullanıyoruz.

TASARIM (UI-UX) TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANLIĞI
Sahip olduğumuz uzman tasarım ekibi sayesinde kullanıcı alışkanlıklarını çok iyi analiz ederek müşterilerimizin kullandığı ve kullanacağı uygulamaları platform bağımsız yüksek erişilebilirlik özelliklere sahip, kullanıcıya keyif veren ve minimum sürede ve hareket ile kullanılabilir düzeye getiriyoruz.

MICROSOFT DYNAMICS CRM DANIŞMANLIĞI
Dynamics CRM, Microsoftun küçük, orta ölçekli şirketler ve büyük yatırımcılar için geliştirmiş olduğu esnek bir yapıya sahip müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı ve çözümüdür. Üstün pazarlama, satış, servis yönetim, analiz ve iş akışı yetenekleri sunan Microsoft Dynamics CRM, yeteneklerini mobil uyumlu ve kolay kullanılabilir bir arayüzle sunmanın yanında aynı zamanda geliştiriciler için esnek bir yapı sunmaktadır.

MICROSOFT DYNAMICS ERP DANIŞMANLIĞI
Microsoft Dynamics ERP, Microsoft tarafından orta ölçekli işletmeler veya büyük ölçekli firmaların departmanları için tasarlanan, oldukça yaygın biçimde kullanılan bir ERP çözümüdür. Pusula BT olarak, Türkiyenin büyük firma ve holdingleri tarafından kullanılan Microsoft Dynamics ERP teknolojisini en iyi şekilde kullanarak profesyonel ve uzman ekibimiz ile birlikte sizlere Dynamics ERP deneyimini en iyi şekilde yaşatmayı amaçlıyoruz.