Hakkımızda

Türkiye ve İngiltere’de faaliyet gösteren Pusula BT, günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, sektöründeki lider şirketlere danışmanlık, tasarım, yazılım ve dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

İleri seviye yazılım uzmanlarını bünyesinde barındıran Pusula BT, Dijital Pazarlama alanında da Google Partner rozetine sahiptir. Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, UI&UX, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Teknoloji Danışmanlığı gibi birçok alanda hizmet vermekte geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıklarıyla hayata geçirdiği projelerle de iş süreçlerini doğru ve verimli şekilde yeni nesil teknolojilere dönüştürmektedir.

Pusula BT finans, sağlık, inşaat, gıda, e-ticaret, kamu ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarını; beklenti ve talepler doğrultusunda karşılayıp geliştirdiği çözümlerle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren lider firmaları referanslarına ekleyen Pusula BT, geliştirdiği stratejik ortaklıklarla da teknoloji sektöründe faaliyet gösteren birçok firmaya teknoloji danışmanlığı yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.